Заступник голови

КЛИМЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 19 лютого 1960 року в с. Помоклі Переяслав-Хмельницького району, Київської області.

• З 1967 року по 1977 рік навчався у Помоклівській середній школі.
  • З вересня 1977 року по 1 січня 1978 рік навчався у Переяслав-Хмельницькому СПТУ на водія.
  • З січня 1978 року по травень 1978 року працював у колгоспі «Більшовик» в автогаражі.
  • 3 січня 1978 року по червень 1980 року – служба в Радянській Армії.
  • З липня 1980 року пішов працювати на завод «Київприлад» фрезерувальником, де працював до березня 1994 року.
  • З березня 1994 року працював у Переяслав-Хмельницькому  Держлісгоспі Студениківського лісництва єгерем по 1995 рік.
  • З 1995 рік по 9 листопада 2010 року працював лісником Студениківського лісництва.
  • З листопада 2010 року обраний сільським головою Помоклівської сільської ради, де працював до цього часу.

Одружений, має двох повнолітніх дітей.