Секретар

Білоус Людмила Вікторівна

Народилася 02 січня 1996 року в селі Виповзки, Переяслав-Хмельницького району, Київської області, Україна.

• Середню освіту здобувала у Виповзькому навчально-виховному об’єднанні «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з 2002 року по 2013 рік.
  • З вересня 2013 року по червень 2017 року навчалася у Київському університеті культури і мистецтв та здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки «Музичне мистецтво;
  • Ступінь «Магістр» по даній спеціальності здобула в період з вересня 2017 року по січень 2019 року у Переяслав-Хмельницькому Державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.
  • З початком навчального процесу 2017 року вступила до Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди на Фінансово-гуманітарний факультет, за напрямком «Економіка».
  • У січні 2019 року отримала кваліфікацію ступінь вищої освіти «Магістр».
  • З 04 березня 2019 року працювала у Виповзькому навчально-виховному об’єднанні «Загально-освітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на посаді педагог-організатор та вчитель музики.

Не одружена.