На Київщині понад 175 тис. страхувальників

Станом на 1 жовтня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 175,8 тис. страхувальників, в тому числі: 73,9 тис. (42%) - юридичних осіб; 18,6 тис. (10,6%) - фізичних осіб, які використовують найману працю; 83,3 тис. (47,4%) - фізичні особи, які не є роботодавцями, фермерські господарства – 0,05 тис. (0,03%).

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників збільшилася на 3%, кількість юридичних осіб збільшилась на 3,8%, кількість роботодавців серед фізичних осіб збільшилась на 0,5%, кількість ФОП без найманої праці - на 3%, фермерських господарств - на 8%.

З початку року на доходний рахунок управління надійшло 2957,63 тис. грн., а саме: неправомірно витрачених коштів за результатами перевірок – 1 329,97 тис. грн., фінансових санкцій за недотримання законодавства про соціальне страхування – 668,3 тис. грн., адміністративних штрафів – 58,6 тис. грн., капіталізованих платежів – 620,97 тис. грн., заборгованість минулих років по страхових внесках – 164,27 тис. грн., претензії за необґрунтовано видані листки непрацездатності – 44,9 тис. грн. та ін. 70,62 тис. грн..

Значну суму недоїмки зі сплати страхових внесків до фонду мають наступні страхувальники: ВАТ «Білоцерківсільмаш», ЗАТ «Переяслав-Хмельницький хлібозавод», ВАТ «Згурівський бурякорадгосп», Миронівське будівельно-монтажне управління, ВАТ «Ремонтно-будівельне управління», ДП «Сільськогосподарське підприємство «Нива», ВАТ «Фастів - Авто». Щомісячно ведеться робота по погашенню заборгованості.