Благодійна допомога

В рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19 Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2 надав засоби індивідуального захисту.

З Днем вишиванки 2020 !

ТАШАНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВІТАЄ ВСІХ ЖИТЕЛІВ НАШОГО РАЙОНУ ОБЛАСТІ ТА ВСЮ УКРАЇНУ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ! Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.