ПОДІЇ

18 жовтня в селі Ташань відбувся захід присвячений відкритттю пам‘ятного знаку — стрілецького хреста «Борцям за волю України», встановленого на честь генерал-хорунжого Української Народної Республіки Петра Самутіна та борців за незалежність

18 жовтня в с. Ташань Київської області відбувся урочистий захід, присвячений відкритттю пам‘ятного знаку — стрілецького хреста «Борцям за волю України», встановленого на честь генерал-хорунжого Української Народної Республіки Петра Самутіна та борців за незалежність нашої держави всіх часів.

11:34:12 18.10.2020

Благодійна допомога

В рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19 Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», що входить в одну з найбільших міжнародних організацій у світі та Європі, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2 надав засоби індивідуального захисту.

10:25:36 11.06.2020

З Днем вишиванки 2020 !

ТАШАНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВІТАЄ ВСІХ ЖИТЕЛІВ НАШОГО РАЙОНУ ОБЛАСТІ ТА ВСЮ УКРАЇНУ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ! Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

09:56:57 21.05.2020