Голова громади

Вовчанівський Василь Петрович

Народився 01 січня 1965 року в с.Горбані, Київської області, Переяслав-Хмельницького району.

• 1980 рік – закінчив Горбанівську 8-річну школу.
  • 1980-1983рр. – навчався в Канівському культурно-освітньому училищі. В 1983 р. – призначений художнім керівником Горбанівського Будинку культури.
  • 1983-1985рр. – служба в Радянській Армії.
  • 1985 рік – знову робота художнім керівником в Горбанівському Будинку культури. В 1986 році переведений на роботу в Горбанівську школу вихователем групи продовженого дня. В 1989 році у зв’язку зі зміною місця проживання став слюсарем по ремонту електрообладнання автомобілів в АТП 13242 м.Переяслав-Хмельницький.
  • 1990 рік – призначений на посаду вчителя фізичного виховання, музики та співів у Пристромську середню школу Переяслав-Хмельницького району. В 1992 році був переведений в Переяслав-Хмельницьку середню школу №2.
  • В 1995 році закінчив педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди.
  • В 1997 році повернувся в рідне село, почав працювати електриком у СВК «Горбані».
  • В 2002 і донині – Сільський голова Горбанівської сільської ради.
  • В 2015 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України (спеціальність «Місцеве самоврядування»)

Одружений, має двох дорослих синів.