Депутатський корпус

СПИСОК ДЕПУТАТІВ

ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ОТГ)

1. Дерев’янко Неля Віталіївна депутат округу № 1, народилася

26 травня 1971 року, вища освіта, директор Виповзького навчально-виховного об’єднання, самовисування.

2. Білоус Людмила Вікторівна  – депутат округу № 2, народилася

2 січня 1996 року, вища освіта, секретар Ташанської сільської ради, самовисування.

3. Воронюк Валентина Миколаївна  депутат округу № 3, народилася 7 липня 1977 року, вища освіта, заступник директора Виповзького навчально-виховного об’єднання, самовисування.

4. Нестеренко Віктор Миколайович  депутат округу № 4, народився 23 квітня 1974 року, середня спеціальна освіта, головний інженер ПП «Євросем»,  самовисування.

5. Онопрієнко Ольга Миколаївна  депутат округу № 5, народилася 3 травня 1970 року середня спеціальна освіта, завідувач будинку культури села Горбані, ВО «Батьківщина».

6. Мартинюк Валентина Василівна  депутат округу № 6, народилася 25 квітня 1967 року, середня спеціальна освіта, адміністратор ПП «Євросем», самовисування.

7. Ханенко Тетяна Єгорівна  депутат округу № 7, народилася 13 жовтня 1962 року, середня спеціальна освіта, завідувач будинку культури села Чопилки, самовисування.

8. Гриценко Анатолій Борисович депутат округу № 8, народився 6 грудня 1974 року, загальна середня освіта, одноосібник, Аграрна партія України.

9. Костюк Наталія Михайлівна  депутат округу № 9, народилася 17 грудня 1973 року, вища освіта, головний бухгалтер Ташанської сільської ради, Аграрна партія України.

10. Мартишко Наталія Дмитрівна  – депутат округу № 10, народилася 16 липня 1977 року, вища освіта, приватний підприємець, Аграрна партія України.

11. Захарчук Галина Григорівна  депутат округу № 11, народилася 13 жовтня 1971 року, вища освіта, педагог Малокаратульського навчально-виховного об’єднання, самовисування.

12. Горобець Наталія Вікторівна  – депутат округу № 12, народилася 4 травня 1984 року, вища освіта, спеціаліст апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, самовисування.

13. Савченко Володимир Іванович  депутат округу № 13, народився 15 січня 1962 року, вища освіта, заступник директора ПП «Євросем», самовисування.

14. Черненька Ольга Михайлівна  депутат округу № 14, народилася 30 вересня 1961 року, вища освіта,  бухгалтер сільської ради Помоклівського старостинського округу, Аграрна партія України.

15. Панченко Іван Володимирович  депутат округу № 15, народився 27 вересня 1963 року, вища освіта, пенсіонер, самовисування.

16. Білоусько Олександр Петрович   депутат округу № 16, народився 30 травня 1967 року, середня спеціальна освіта, оператор ГРС Яготинського ЛВУМГ, самовисування.

17. Литун Віктор Михайлович  депутат округу № 17, народився 21 грудня 1967 року, середня спеціальна освіта, адміністратор ПП «Євросем», самовисування.

18. Юрченко Віра Дмитрівна  – депутат округу № 18, народилася 18 серпня 1969 року, вища освіта, начальник загального та організаційного відділу Ташанської сільської ради,

Аграрна партія України.

19. Москаленко Лідія Миколаївна  – депутат округу № 19, народилася 7 лютого 1975 року, вища освіта, спеціаліст ІІ категорії відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Ташанської сільської ради,  самовисування.

20. Коваленко Валентина Миколаївна  депутат округу № 20, народилася 9 травня 1968 року, середня спеціальна освіта, приватний підприємець, самовисування.

21. Ступак Лідія Дмитрівна депутат округу № 21, народилася 13 січня 1971 року, середня спеціальна освіта, землевпорядник сільської ради Шевченківського старостинського округу, самовисування.

22. Мартинюк Володимир Петрович депутат округу № 22, народився 26 жовтня 1978 року, загальна середня освіта, комбайнер ПОСП «Геворг», самовисування.

Пам'ятка депутату сільської ради

Конституція України
Закон України "Про запобігання корупції"
Конвенція Організації Об'єднаних Націй проти корупції