9 сесія

Розпорядження про скликання 9 сесії, від 30.04.2020 року.

№ рішення

Найменування рішення

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

1 - 156

Про інформування жителів Ташанської сільської ради (ОТГ) щодо  порядку використання та застосування пестицидів в населених пунктах громади. (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

2 – 157

Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Ташанської сільської ради.

Передавальні акти.

(Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

2 - 158

Про погодження штатного розпису спеціалізованого комунального підприємства «Ташань» Ташанської сільської ради. (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

3 - 159

Пропозиції  про внесення змін до бюджету на 2020 рік Ташанської сільської  ради  VІI скликання від 20.12.2019 №100-VІІІ -VІI «Про сільський бюджет Ташанської сільської ради  на 2020 рік» (із наступними змінами) та додатків до нього. (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

4 - 160

Про затвердження звіту  про виконання сільського бюджету Ташанської ОТГ за І квартал 2020 року. (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

5 – 161

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

6 – 162

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для здачі в оренду строком на 49 років для ведення товарного виробництва. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

7 – 163

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою для оформлення права власності на земельну ділянку під забудову. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

8 – 164

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за земельну частку (пай). (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

8 – 165

Затвердження проектів землеустрою щодо відведення земель ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

9 – 166

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)