8 сесія

Порядок денний 8 сесії, від 03.04.2020 року!

№ рішення

Найменування рішення

152

Про звільнення директора спеціалізованого комунального підприємства Ташанської сільської ради «Ташань» Кужільного Віктора Івановича. (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

153

Про призначення директором спеціалізованого комунального підприємства Ташанської сільської ради  «Ташань». (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

154

Пропозиції  про внесення змін до бюджету на 2020 рік Ташанської сільської  ради  VІI скликання від 20.12.2019 №100-VІІІ -VІI «Про сільський бюджет Ташанської сільської ради  на 2020 рік» (із наступними змінами) та додатків до нього. (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

155

Про затвердження Планів зонування території сіл Ташань та Положаї Переяслав-Хмельницького району Київської області. (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)