Розпорядження про скликання 13 сесії, від 01.10.2020 року

Найменування рішення

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

1/374

Про підготовку клопотання щодо передачі у комунальну власність Ташанської сільської ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (Доповідає начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації (реєстратор) Горовий В.М.)

2/375

Про внесення змін до рішення Ташанської сільської ради VII скликання від 27/02/2020 року №108-6-7 «Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт по Ташанській сільській раді на 2020 рік» (з наступними змінами до додатку 2) (Доповідає головний бухгалтер Костюк Н.М.)

3/376

Пропозиції  про внесення змін до бюджету на 2020 рік Ташанської сільської  ради  VІI скликання від 20.12.2019 №100-VІІІ -VІI «Про сільський бюджет Ташанської сільської ради  на 2020 рік» (із наступними змінами) та додатків до нього (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

(Доповідає начальник відділу земельних відносин будівництва

та архітектури Загребельна А.М.)

1/377

Про надання дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою щодо  вiдведення  земельної  дiлянки  у  власність:

- Сидоренко  Ганні  Михайлівні;

- Миколаєнку  Сергію  Миколайовичу;

- Мартинюк  Вірі  Володимирівні;

- Москаленку  Олегу  Миколайовичу;

-  Мартишко  Вікторії   Сергіївні;

-  Семеновій  Наталії  Григорівні;

-  Ходченко  Інні  Григорівні.

2/378

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою   щодо  відведення   земельної  ділянки  у власность  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

- Сидоренку  Володимиру Петровичу;

-  Бобощенку  Анатолію  Анатолійовичу;

-  Вовчок  Наталії  Іванівні;

-  Вовчок  Тетяні  Миколаївні.

3/379

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

- Козубу  Олександру  Сергійовичу;

- Крихно  Григорію  Степановичу;

- Болілому  Олександру  Михайловичу;

- Москаленку  Олегу  Миколайовичу;

- Кужільній   Галині   Василівні.

4/380

Про надання  дозволу на виготовлення   технічної документації  із землеустрою  щодо поділу  земельної ділянки  для обслуговування  цілісного  майнового  комплексу  ПП «Євросем»  на території  Ташанської  сільської  ради, Малокаратульського  старостинського  округу,  Переяслав-Хмельницького  району,  Київської  області.

5/381

Про надання  дозволу  на  розроблення технічної  документації  із  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  в  оренду  для  обслуговування  нежитлової  будівлі   ПП «Євросем».

6/382

Про  надання  земельної  ділянки   в користування  ПП «Євросем »  на умовах оренди.

7/383

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства:

- Лобуру  Василю Федоровичу.

8/384

- Костюк  Ганні  Андріївні.

9/385

- Переверзєвій  Тетяні Петрівні.

10/386

- Яременко Тетяні  Іванівні.

11/387

- Кулічевському Володимиру  Олександровичу.

12/388

- Якименко  Вірі  Іванівні.

13/389

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд:

-  Лобуру  Василю  Федоровичу.

14/390

- Костюк  Ганні  Андріївні.

15/391

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд:

- Остапець Ніні Петрівні.

16/392

- Яременко  Тетяні   Іванівні.

17/393

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд:

- Тарасенко  Ганні   Василівні.

18/394

- Полякову  Давиду Мурмановичу.

19/395

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки       у  власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства:

- Шпак  Аллі  Володимирівні.

РІЗНІ ПИТАННЯ

9/396

Про надання матеріальної допомоги  гр. Клок Олександру Григоровичу  на лікування дружини гр. Клок Валентини Василівни (Доповідає секретар сільської ради Білоус Л.В.)

10/397

Про надання матеріальної допомоги гр. Перехрест Сергію Миколайовичу  (Доповідає секретар сільської ради Білоус Л.В.)