12 сесія

Найменування рішення

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

316

Про можливість прийняття на баланс водогосподарського комплексу (начальник управління Трубізького міжрайонного управління водного господарства  Лесик П.Я.)

317

Про передачу парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Ташанський» у відання Ташанської сільської ради (ОТГ) (Доповідає Ярош П.Г.)

318

Про порядок закріплення майна комунальної власності Ташанської сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

319

Про передачу комунального майна на праві господарського відання (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

320

Про надання згоди на створення комплексної пам’ятки природи місцевого значення «Змієві вали біля села М. Каратуль». (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

321

Пропозиції  про внесення змін до бюджету на 2020 рік Ташанської сільської  ради  VІI скликання від 20.12.2019 №100-VІІІ -VІI «Про сільський бюджет Ташанської сільської ради  на 2020 рік» (із наступними змінами) та додатків до нього (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

322

Про Бюджетний регламент  проходження бюджетного процесу  Ташанської сільської ради (ОТГ) (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

323

Про передачу нерухомого майна в комунальну власність (Малокаратульський старостинський округ) (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П. та в.о. старости Ходько В.В.)

324

Про передачу об’єктів нерухомого майна Горбанівського старостинського округу сільськогосподарського виробничого кооперативу «ГОРБАНІ» голови ліквідаційної комісії Пасіки Віталія Володимировича. (Доповідає голова ліквідаційної комісії с/г виробничого кооперативу «ГОРБАНІ» Пасіка В.В.)

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

(Доповідає начальник відділу земельних відносин  будівництва

та архітектури Загребельна А.М.)

325

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки у власність для ведення особистого селянського господарства:

2.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3.

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою   щодо  відведення   земельної  ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

4.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення права спільної сумісної  власності.

5.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для оформлення права власності на земельну частку (пай).

6.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для оформлення права оренди.

7.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для оформлення права власності на земельну частку (пай) для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.

8.

Про передачу в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна (нежитловою будівлею ) – приміщення магазину (с.Виповзки).

9.

Про створення громадських пасовищ на території Ташанської сільської ради.

10.

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства.

11.

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

12.

Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( код  згідно  КВЦПЗ – 01.01).

13.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населеного пункту Горбанівського старостинського округу Ташанської сільської ради с.Чопилки.